back to top
Image Alt

Apie mus

Kas mes esame?

Modernių baldų ir interjero aksesuarų prekinis ženklas, išpažįstantis šiaurietiško minimalizmo kryptį, pamėgtas ir vertinamas šiuolaikiškų miesto gyventojų, kurie vertina natūralumą, kokybę ir simplistinį dizainą.

Kokia mūsų filosofija?

Tikime į gyvenimo būdo ritualus, kurie paprastą kasdienybę daro stebuklinga, ar tai būtų laikas su šeima prie pietų stalo, ar jaukus vakaras prie židinio su knyga. IDDO siekis - paversti Jūsų gyvenamą aplinką harmoninga ir modernia vieta gyventi bei kurti.

Ko mes siekiame?

Siekiame, kad baldų konstrukcijos būtų kiek įmanoma paprastesnės ir aiškesnės - tikime, jog mažiau yra daugiau. Simplistinė estetika, išgrynintos formos, natūralios ir kiek įmanoma mažiau apdirbtos medžiagos bei neperkrautas, o veikiau atvirkščiai - kitoms intejero detalėms atsiskleisti leidžiantis, baldų dizainas yra tai, kas daro prekinį ženklą patrauklų ir pritaikomą įvairiuose kontekstuose.

Prekės ženklo estetika pasižymi šiaurietiška dvasia ir minimalistiniu modernumu, puikiai įsivaizduojamu didmiesčių industrinėse erdvėse. Visgi, pagrindinė IDDO inspiracija ateina iš gamtos ir joje esančios darnos - todėl iš pirmo žvilgsnio šaltus ir urbanistinius metalo ir betono baldus sušildo medžio ir korko medžiagos.

Užsisakykite IDDO naujienlaiškį